האביטאט

הפרויקט "הביטאט" הוא פרויקט דיור יוקרתי ואיכותי במרכז העיר לרנקה באי קפריסין. פרויקט זה מהווה דוגמה מרשימה לבניית מגדלי מגורים באיכות גבוהה ובסטנדרטים אמנותיים, שמשנים את פני האופק האדריכלי של העיר.

הפרויקט כולל שני מגדלים, מגדל A ומגדל B, המכילים בסך הכל 80 יחידות דיור מסודרות בצורה מודרנית ופרקטית. כל יחידה מותאמת לרמת סטנדרט גבוהה עם גימורים מרשימים ושירותים מתקדמים, מספקת חוויית מגורים מושלמת לדיור יומיומי.

בנוסף ליחידות הדיור, הפרויקט מציע 100 מקומות חנייה לדיורים ולאורחים, כשברחובותיו של המגדלים מתקשרים אזורים ציבוריים מסודרים המספקים שימוש בשירותים יוקרתיים הנדירים למצוא באזור המרכזי של לרנקה.

מיקום הפרויקט מבטיח גישה ישירה לרשת הכבישים הראשית בקפריסין, וממוקם במרחק נגיעה ממרכז העיר לרנקה. במרחק של חמש דקות נסיעה מחוף הים הקרוב.
בעלי דירות בפרויקט יוכלו ליהנות מאיכות חיים יומית ברמה גבוהה וממוקם באיזור מרכזי שמספק אפשרות נוחה לגישה לשירותים ולאטרקציות בעיר.

קבצים להורדה

300

נכסים שנמסרו

6

פרסים בינלאומיים

30

שנות ניסיון ליזם

גלריה

מפרט הפרויקט

מבט פנים
הפרויקט ממוקם במרכז העיר, ליד בנקים, מרכזי הקניות, בתי הספר. למי שאוהבים את הים, החופים המוכרים של לרנקה ממוקמים במרחק של רק 5 דקות נסיעה בלבד, ושדה התעופה הבינלאומי של לרנקה הוא במרחק של 15 דקות בלבד. בסה"כ, האזור משגשג בפעילויות תרבותיות וחברתיות לאורך כל השנה, זהו מקום שבו כל רגע הופך לחוויה מרשימה.

תוכניות

האביטאט

Tower A

Tower B

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

  [select menu-167 "בחר פרויקט:" "פרויקט 1" כתובת " "1" "2" "3" "4" "5" "6" "7" "8"]

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אלכם בהקדם
   נגישות

   השאירו פרטים וקבלו גישה לתיק הנכסים הגדול ביותר בקפריסין!!!

   ⭐ רישום מלא בטאבו

   ⭐ תשואות עד פי 5 מישראל

   ⭐ 40 דקות טיסה מהנכס

   ⭐ ליווי מלא מהחברה המובילה בישראל ללא עלות!!!